ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ

zabezpieczenie medyczne imprez
zabezpieczenie medyczne imprez
zabezpieczenie medyczne imprez
zabezpieczenie medyczne imprez
Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Facebook'u.

Imprezy masowe wiążą się nieodłącznie z dobrą zabawą, rozrywką i przygodą. Dobrze zorganizowany event to przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników pod względem ochrony zdrowia i życia. Jeżeli jesteś organizatorem firmowej imprezy, targów, wydarzeń sportowych, kulturowych czy muzycznych i zależy Ci na bezpieczeństwie bawiących się gości, nasi specjaliści z medycyny ratunkowej są gotowi przez 24h na dobę zabezpieczyć twoje wydarzenie o dowolnym charakterze.

Przestań się martwić o to, czy ktoś z twoich gości straci przytomność i czy karetka dojedzie na czas. Specjalnie dla Państwa stworzymy odpowiednio dobrany i wyposażony zespół ratownictwa medycznego składający się z lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek. Takie działanie z pewnością zagwarantuje poczuciem bezpieczeństwa nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

Dla Państwa potrzeb zapewniamy:
 1. Stacjonarne punkty medyczne pozwalające w szczególności na:
  • zdiagnozowanie stanu poszkodowanego
  • udzielenie pierwszej pomocy oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy
  • podjęcie medycznych czynności ratunkowych
  • obserwację i monitorowanie stanu zdrowia poszkodowanego do czasu przyjazdu karetki pogotowia
 2. Punkty medyczne najczęściej powstają w namiotach przy korzystnych warunkach atmosferycznych. W razie gdy jest to niemożliwe w porozumieniu z organizatorem zajmujemy oddzielne pomieszczenie w budynku gdzie odbywa się impreza. W Punkcie medycznym najczęściej znajduje się jeden lub kilku medyków wyposażonych w specjalistyczny sprzęt medyczny.

 3. Piesze patrole medyczne pozwalają w szczególności na:
  • udzielenie pierwszej pomocy
  • udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy
  • zabezpieczenie poszkodowanego do czasu przyjazdu karetki pogotowia

  Patrole medyczne ze względu na podstawowy ekwipunek podręczny najczęściej wykorzystywane są jako wsparcie dla punktu medycznego lub stacjonarnej karetki pogotowia. Są to zespoły minimum dwu osobowe, które poruszają się na terenie imprezy i w razie potrzeby interweniują na miejscu.

 4. Karetkę pogotowia która w szczególności pozwoli na:
  • dojazd do miejsca gdzie znajduje się poszkodowany na terenie imprezy
  • szybką diagnozę stanu poszkodowanego
  • udzielenie pierwszej pomocy oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy
  • podjęcie medycznych czynności ratunkowych
  • obserwację i monitorowanie stanu zdrowia poszkodowanego do czasu przyjazdu miejskiego pogotowia ratunkowego
  • przewiezienie poszkodowanego do szpitala

  Stacjonarne karetki pogotowia wykorzystywane są najczęściej na imprezach o wysokiej liczebności uczestników. Ze względu na wyposażenie, zapewniają specjalistyczną opiekę w stanach zagrożenia życia. Skład karetki pogotowia to dwóch lub trzech medyków.

Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dokonać trafnego wyboru odnośnie stworzenia planu zabezpieczenia medycznego a w szczególności dostosować specjalistyczny zespół medyczny biorąc pod uwagę:

 • charakter imprezy
 • miejsce
 • czas trwania
 • liczba uczestników
 • wydarzenia o podwyższonym ryzyku

Świetnym uzupełnieniem naszej oferty jest stała współpraca z miejskim pogotowiem ratunkowym oraz w razie potrzeby, zaprzyjaźnioną firmą ochroniarską która zapewni wsparcie przy utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa osób i mienia. Dodatkowo jesteśmy w stanie stworzyć stanowisko nauki pierwszej pomocy, gdzie wszyscy chętni mogą nauczyć się czynności ratunkowych i przećwiczyć na profesjonalnych fantomach resuscytację krążeniowo-oddechową, tym samym odświeżyć zdobyte niegdyś wiadomości i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. To wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PODSTAWOWYM CENNIKIEM ZABEZPIECZENIA MEDYCZNEGO

W ostatnich latach imprezy masowe coraz częściej niosą za sobą ryzyko potencjalnych nieszczęśliwych wydarzeń, które mogą doprowadzić do trwałego kalectwa lub nawet do śmierci. Nasze działania to zawsze dobrze przemyślane i skoordynowane przedsięwzięcie, podejmowane wspólnie z głównym organizatorem wydarzenia. Zdrowie i życie uczestników powinno być zawsze priorytetem w planowaniu i realizowaniu każdego projektu. Takie działanie z pewnością przełoży się na długotrwałą współpracę i zaufanie nie tylko stałych kontrahentów, lecz również wpłynie na pozytywny wizerunek firmy dbającej o dobro każdej jednostki.

W sprawie pytań lub ewentualnych negocjacji zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski 24h/dobę!

ZAPYTAJ O WYCENĘ ZABIEPIECZENIA!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ