KURSY ONLINE

kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
kurs pierwszej pomocy online
Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Facebook'u.

Szkolenia online to wynik długoletniego doświadczenia w prowadzaniu kursów stacjonarnych dopasowany do osób i sytuacji kiedy niemożliwe jest odbycie szkolenia grupowego. Metodę samokształcenia realizować można 24/dobę zarówno na komputerze jak i smartfonie oszczędzając przy tym czas, paliwo, i koszty. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą prawidłowo zareagować w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia zarówno w zaciszu własnego domu w miejscu pracy, podróży czy na wakacjach.

W ofercie szkoleniowej on-line znajduje się:

- kurs podstawowy 100 zł brutto

- kurs rozszerzony 100 zł brutto

- kurs BLS/AED 100 zł brutto

Aby dokonać zapisu przejdź do zakładki zgłoszenia na kursy i szkolenia, zaznacz dwie pozycje: kurs on-line oraz wybrany kurs z pośród zaoferowanych powyżej a następnie wypełnił dodatkowe pozycje i wyślij zgłoszenie. Jak tylko otrzymamy zgłoszenie wysyłamy dodatkowe informacje organizacyjne oraz dane do przelewu bankowego. Po zaksięgowaniu opłaty otrzymasz materiały szkoleniowe w formie filmów, prezentacji multimedialnych. Każdej osobie która skorzysta ze szkoleń online przysługuje kontakt telefoniczny i rozmowa z doświadczonym ratownikiem medycznym aby wyjaśnić nurtujące pytania i problematyczne sprawy. Po zakończeniu kursu trzymasz certyfikat drogą elektroniczną na adres email podany w zgłoszeniu. Na certyfikacje nie ma zamieszczonej formy realizacji szkolenia. Jest on również bezterminowy.

Kursy on-line kierujemy do wszystkich osób zarówno tych które nie miały do tej pory możliwości odbycia kurs z pierwszej pomocy, jak tych którzy chcą odświeżyć i zaktualizować zdobyte kiedyś informacje. Nasz zespół dokłada wszelkich starań aby rozwijać dostępność wiedzy którą powinien znać każdy niezależnie od wielu czy wykonywanego zawodu, podnosząc tym samym świadomość oraz kwalifikacje zawodowe.

ZAPISZ SIĘ NA KURS ONLINE JUŻ DZIŚ!

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE